Bývalého kanadského milionára odsúdili za vraždu otca, mal ho zastreliť počas spánku - AKTUALIZOVANÉ SPRAVODAJSTVO+

Bývalého kanadského milionára odsúdili za vraždu otca, mal ho zastreliť počas spánku

25. septembra 2018

BRATISLAVA 25. septembra (WebNoviny.sk) – Bývalého kanadského milionára a dvojnásobne odsúdeného vraha Dellena Millarda uznali vinným z vraždy jeho otca.

Waynea Millarda našli v roku 2012 mŕtveho so strelným zranením hlavy, pričom to vyšetrovatelia pôvodne označili za samovraždu. Vyšší súd v Ontáriu v pondelok ale rozhodol, že ho syn zastrelil, keď spal, píše spravodajský portál BBC.

Dellen Millard po smrti svojho otca získal rodinný majetok. Bezprostredne po incidente tvrdil, že Wayne Millard trpel depresiami a bol alkoholik. Podľa vyšetrovania mediálnej spoločnosti CBC však zamestnanci rodinnej leteckej spoločnosti MillardAir tvrdili, že medzi otcom a synom panovalo napätie.

Odporúčame:
Muž v Kalifornii zastrelil niekoľko ľudí vrátane svojej manželky, nakoniec otočil zbraň k sebe

Kampaň Tentoraz idem voliť má zvýšiť účasť v eurovoľbách, podporuje ju aj Sajfa

BRATISLAVA 15. októbra (WeNoviny.sk) – Zvýšiť volebnú účasť v budúcoročných voľbách do Európskeho parlamentu je cieľom kampane pod názvom Tentoraz idem voliť (This time I...

Millarda už v rokoch 2016 a 2017 odsúdili za vraždy Tima Bosmu a Laury Babcock. Tých zabil spolu so svojím priateľom Markom Smichom, ktorého tiež odsúdili. Babckock zabili niekoľko mesiacov pred smrťou Waynea Millarda. Bosma zomrel približne pol roka po Millardovi. Polícii sa nikdy nepodarilo identifikovať ostatky Bosmu a Babcock, predpokladá však, že ich muži zastrelili a spálili.

Prípad „samovraždy“ Waynea Millarda začala polícia prešetrovať po tom, ako jeho syna a Smicha odsúdili za vraždy spomínaných dvoch osôb. Podľa prokurátorov chcel Millard zdediť majetok svojho otca. Millard tvrdil, že bol v čase smrti otca v Smichovom dome, telefónne záznamy ale odhalili, že nadránom vycestoval do jeho domu. Vyšetrovatelia vedľa tela jeho otca našli zbraň, ktorú Millard kúpil nelegálne, pričom na nej bola aj jeho DNA. Smicha za vraždu Waynea Millarda neodsúdili.

 

Viac k témam: streľba, súd, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Bývalého kanadského milionára odsúdili za vraždu otca, mal ho zastreliť počas spánku © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*