"Колотнеча" в селі Лимани: місцеві "князьки" зазіхнули на шкільну територію


В Лиманівській школі, що у Вітовському районі, має відбутися надзвичайна подія: обласною держадміністрацією та Галицинівською сільською радою в кінці 2017 року придбано спортивний майданчик зі штучним покриття. Та на зручній для його встановлення території (на території школи!) знаходяться лінії електропередач. В чиїм користуванні та в чиїй власності – питання суперечливе, тому ніяк не вирішується доля спортивного майданчика.

Переставити пару стовпів та спрацювати в інтересах людей було б надто просто, якби не протистояння, що відверто демонструвалось під час «об’їзду» території і місцевим керівництвом ОТГ, і очільницею освіти Л. Гулою, і педагогами та директором Лиманівської ЗОШ, і комітетом батьківського управління. Протистояння, причому відвертого і категоричного, як здалося, саме місцевою депутаткою Л. Дамаскіною (місцеві жителі знають її за попереднім прізвищем – Пилипас).

Можливо, «конфлікт інтересів», де керівник школи Олена Олійник діє в інтересах дітей, а пані Л. Дамаскіна – у власних інтересах, все-таки переважить заради підростаючого покоління та не перейде в організацію нищівного цькування, спрямованого на Олену Володимирівну. Гнів і ненависть – це той вітер, за яким може з’явитись буря. Кому вона потрібна? Навіщо «колотнеча» в селі?

"Дамаскіна Л.М. пропонує розмістити майданчик на іншому місці, де зараз ростуть більше 50 дерев горіхів. Дерева дорослі, стоять на обліку основних фондів школи і складають її «зелену зону». Враховуючи, що поруч з селом розташований Миколаївський глиноземний завод та 2 шламосховища, потреба в «зеленій зоні» життєво необхідна. Районна РЕС готова надати допомогу школі у вирішенні цього питання, але Дамаскіна Л.М. категорично відмовляється від перенесення лінії електропередач, чим позбавляє наших дітей можливостей зберігати та покращувати своє здоров’я.

...Ми отримали тотальний та нищівний контроль з боку місцевих "князьків". Дійшло вже до погроз директору школи звільненням", - зазначила Олена Олійник в листі до губернатора.

Ми надаємо копії листів, які директор Лиманівської школи відправила Олексію Савченку – голові Миколаївської ОДА, Івану Назару – голові Галицинівської сільської ради, панові Е. Галату – начальнику інспекції Держенергонагляду у Миколаївській області.

Джерело: "Право на ПРАВДУ"

[do_widget id=text-16]